رزرو بلیط هواپیما

به روز رسانی  قیمت بلیط ها دی ماه 94

قیمت بلیط هواپیما داخلی

برای اطلاع کامل از قیمت مصوب بلیط هواپیما و نحوه قیمت گذاری بلیط هواپیما درپروازهای برنامه ای (سیستمی ) پیشنهاد میکنیم این صفحه را به طور کامل مطالعه فرمائید.

پرش به صفحه بلیط های ارزان هواپیما در یک هفته آینده

در صفحه فوق میتوانید ارزان قیمت ترین بلیط های یک هفته آینده را در کل مسیرهای پروازی مشاهده نمائید. برای خرید هر یک از پروازها به بخش رزرو آنلاین بلیط سایت مراجعه نمائید.

مستحضر باشید که از تاریخ 9 آذر ماه 94 طبق ابلاغ رسمی سازمان هواپیمایی کشور به شرکت های هواپیمایی  قیمت بلیط هواپیما در 170 مسیر داخلی آزاد شد و قیمت بلیط هواپیما 87 مسیر داخلی دیگر همچنان شامل مسیرهای حمایتی باقی میماند و قیمت بلیط هواپیما در این این مسیرها طبق آخرین قیمت مصوب بلیط توسط سازمان هواپیمایی کشوری تعیین خواهد شد. ملاك انتخاب مسيرهايي كه مشمول فرآيند آزادسازي قرار گرفتند رقابت سه شركت هواپيمايي در مسير پروازي و وجود ساير مدهاي حمل ونقل براي جابه جايي مسافران عنوان شد

برای اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط های پروازهای چارتر وارد بخش خرید اینترنتی بلیط هواپیما شوید.

 

اگر شما به دنبال قیمت مصوب بلیط هواپیما هستید بایستی مطلع باشید که از اردیبهشت ماه سال 93 آزاد سازی قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی اولین گام خود را در راستای اجرای برنامه پنجم توسعه برداشت و در واقع قیمت بلیط هواپیما مصوب آبان سال 91 آخرین نرخ مصوب بلیط هواپیما به صورت دستوری بوده است که شما میتوانید این لیست قیمت را از لینک زیر دانلود کنید

آخرین لیست قیمت مصوب بلیط هواپیما در تاریخ آبان 91 مصوب سازمان هواپیمایی کشوری

اما شاهدیم که قیمت بلیط هواپیما در حال حاضر بالاتر از قیمت های درج شده در لیست قیمت بلیط مصوب سازمان هواپیمایی کشوری در سال 91میباشد .توضیح این است که همانطور که گفته شد از خرداد سال 93 مصوب شد شرکت های هواپیمایی (ایرلاین ها) میتوانند با توجه به کلاس پروازی ، نرخ های متنوعی البته با سقف قیمت تعیین شده (که این سقف قیمت بلیط به طور رسمی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری اعلان عمومی نشد) داشته باشند .
 

سابق بر این شرکت های هواپیمایی از دو کلاس پروازی اقتصادی (economy class ) و کلاس پروازی تجاری (business class) به ترتیب با نام اختصاری Y و C  استفاده میکردند و از نرخ واحد در هر مسیر پروازی استفاده میکردند اما اکنون با اضافه کردن زیر کلاس به هر یک از کلاسهای پروازی نامبرده قیمت بلیط هواپیما را متفاوت ارائه میکنند . در واقع تنوع ایجاد شده در کلاسهای پروازی باعث ایجاد تنوع در قیمت بلیط هواپیما و در نتیجه افزایش قیمت بلیط شده است اما در نوع خدمات هیچ تفاوتی با گذشته ندارد و تنها تفاوت شایان ذکر تفاوت نرخ جریمه کنسلی بلیط هواپیما در هر کلاس پروازی است.

البته این تنوع قیمت بلیط هواپیما را نباید با تنوع قیمت بلیط هواپیما در پروازهای چارتر اشتباه گرفت . در اینجا صحبت از تنوع قیمت بلیط در پروازهای برنامه ای سیستمی است که شرکت های هواپیمایی (ایرلاین ها ) ارائه میکنند .

بلیط هواپیما در حال حاضر در شرکت های هواپیمایی با حداقل قیمت مصوب سال 91 و گاها تا 40 درصد بالاتر بنا به کلاس پروازی به فروش میرسد یعنی همان کلاس اقتصادی (economy) یا کلاس Y  اکنون با تقریبا 40 درصد افزایش نسبت به گذشته به فروش میرسد و زیر کلاس های آن با قیمت کمتری به فروش میرسند تا حداقل قیمت بلیط که همان مصوب قیمت بلیط در سال 91 است .

برای واضح تر شدن به عنوان مثال قیمت بلیط یکطرفه تهران به مشهد 1322000 ریال در آخرین قیمت مصوب با کلاس پروازی اقتصادی (economy) مصوب شده بود که اکنون با قیمت 1704000ریال به فروش میرسد و یا بلیط یکطرفه تهران به کیش با قیمت 1725000 ریال مصوب شده که تا حداکثر 2395000 ریال به فروش میرسد.

البته تفاوت قیمت بلیط جزئی در برخی شرکت های هواپیمایی وجود دارد که قیمت بلیط های فوق مربوط به شرکت هواپیمایی ماهان میباشد.

هدف از متنوع سازی قیمت بلیط هواپیما ایجاد رقابت در شرکت های هواپیمایی جهت ارائه خدمات بهتر بیان شده که متاسفانه آنچه شاهدیم گواه بر این هدف نیست در حالی که برخی معتقدند آزاد سازی کامل قیمت بلیط هواپیما که فاز بعدی قیمت گذاری بلیط هواپیما داخلی عنوان شده (همانند پروازهای خارجی) مقدمات نیل به این هدف را محقق میسازد.

به هر صورت به علت عدم اطلاع رسانی صحیح سازمان های ذیربط گاها مسافران دچار سردرگمی میشوند که قیمت قانونی و رسمی بلیط در یک مسیر واقعا چقدر میباشد

به این دلیل سوپرپرواز بر آن شد تا با استعلام از ایرلاین ها لیستی تهیه کند تا قیمت بلیط هواپیما فعلی را در اکثر مسیرهای داخلی به اطلاع مسافران برساند لیست قیمت بلیطی که به جرات میتوان گفت به صورت به روز و رسمی در زمان نگارش این مقاله در اینترنت موجود نیست .

شما میتوانید قیمتهای بلیط هواپیما جدید ( سال 94 ) را از طریق لینک زیر ببینید :

قیمت بلیط هواپیما داخلیقیمت بلیط هواپیما داخلی

توجه داشته باشید : سوپرپرواز ارائه دهنده بلیط چارتر هواپیما است که اکثر مواقع قیمت بلیط ها در سوپرپرواز بسیار ارزان تر از قیمت های رسمی میباشد . برای دیدن قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در سوپرپرواز به بخش خرید اینترنتی بلیط هواپیما وارد شوید.

قیمت بلیط هواپیما خارجی

قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای خارجی متفاوت با قیمت بلیط در مسیرهای داخلی محاسبه میشود و در واقع نرخ رسمی و مقطوعی برای بلیط هواپیمای خارجی وجود ندارد به طوری که شرکت های هواپیمایی با توجه به فصل ، تقاضا و خدمات ، قیمت بلیط را تعیین میکنند.

نحوه ای که به زودی شاهد آن در تعیین قیمت بلیط هواپیمای داخلی نیز خواهیم بود. به طوریکه برای یک مسیر معین شما ممکن است قیمتهای متفاوتی را در روزهای یک هفته ببینید و یا حتی در یک روز شرکت های هواپیمایی مختلف قیمتها و خدمات متفاوتی را به شما پیشنهاد میکنند .

به هر حال استفاده از بلیط های چارتر بهترین راه تهیه بلیط ارزان هواپیما میباشد در حالیکه شما امکان کنسل بلیط هواپیما و یا تغییر تاریخ را از دست خواهید داد بلیط ارزان تری نصیبتان میشود ، هرچند که برای کنسلی بلیط پروازهای برنامه ای (سیستمی) نیز مشمول جریمه طبق قوانین خواهید شد .

سوپرپرواز جهت اطلاع شما از حدود قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای خارجی لیستی را با استعلام از هواپیمایی ماهان تهیه کرده که شما میتوانید با مطالعه آن از قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای خارجی به طور تقریبی اطلاع پیدا کنید. برای دسترسی به این لیست از لینک زیر صفحه استفاده کنید.                                                                                   

تاریخ به روز رسانی لیست قیمت بلیط در مسیرهای خارجی خرداد ماه 94 است.

قیمت بلیط هواپیما خارجیقیمت بلیط هواپیما خارجی

 

دقت کنید که قیمت بلیط هواپیمای خارجی بنا به عوامل مختلفی نظیر ایرلاین ، تاریخ و کلاس پروازی ، توقف در مسیر و عوامل دیگر متغیر است و بهتربن و مطمئن ترین راه اطلاع از قیمت بلیط تماس با آژانس های معتبر هواپیمایی یا استفاده از سیستم رزرواسیون بلیط آنلاین نظیر سوپرپرواز میباشد.

البته ممکن است شما از قیمت بلیط تک هواپیما در برخی مسیرها متعجب شوید و بگویید که تبلیغات تورها شامل بلیط هواپیما، هتل و خدمات گردشگری ارزان تر از قیمت بلیط تک در برخی مسیرهاست . و حق با شماست ولی مطلع باشید که تورها توسط آژانس های هواپیمایی با استفاده از بلیط های چارتر و هتل گارانتی و در زمان های مشخص و غیر قابل انعطاف بسته میشوند که مسافرت را برای مسافران ارزان و به صرفه کنند . هرچند که اگر در ایام خاص از قیمت تورهای مسافرتی هم خبر بگیرید خبری از آن ارزانی تبلیغات نیست.

سوپرپرواز ارائه دهنده بلیط چارتر در مسیرهای خارجی بویژه کشورهای ترکیه ، عراق و امارات میباشد (شهرهای استانبول ، آنکارا ، بغداد ، نجف و دبی) میباشد . که شما میتوانید بلیط خود را به صورت آنلاین تهیه فرمائید. خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی

در صورتی که پرواز مطلوب شما در بخش رزرواسیون آنلاین بلیط سوپرپرواز نبود برای تهیه بلیط با ارزان ترین قیمت با رزرواسیون بلیط آژانس هواپیمایی آنا سیر پارس تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه‌ها  

0 #66 nima 1395-10-20 22:31
به نقل از Rez:
با سلام
آیا امکان کنسل کردن بلیط هست؟

در حال حاضر فروش بلیط هواپیما برای آژانس های هواپیمایی میسر است و فروش بلیط مسافری نداریم
نقل قول کردن
0 #65 Rez 1395-10-20 15:07
با سلام
آیا امکان کنسل کردن بلیط هست؟
نقل قول کردن
0 #64 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-10-29 01:10
به نقل از هانیه اسلامی:
سلام و خسته نباشید . میخواستم بپرسم قیمت بلیط هواپیما برای کودکان چقدر ارزان تر از قیمت بلیط بزرگسالان است . و اینکه امکان خرید بلیط هواپیما سفرهای نوروز 95 از کی شروع میشه . با تشکر

دوست عزیز قیمت بلیط هواپیما برای کودکان 2 تا 12 سال در پروازهای سیستمی یا برنامه ای 50 درصد قیمت بلیط هواپیما بزرگسال میباشد و قیمت بلیط 0 تا 2 سال 10 درصد قیمت بلیط بزرگسال و بدون صندلی است . ولی این مربوط به بلیط پروازهای سیستمی است . در مورد بلیط چارتر هواپیما متفاوت است . به صورتی که قیمت بلیط افراد بالای 2 سال در پرواز چارتر همانند بزرگسال محاسبه خواهد شد و قیمت بلیط هواپیما نوزاد(0 تا 2 سال ) در پروازهای چارتر بسته به نظر چارتر کننده ولی تقریبا همان 10 درصد قیمت بلیط بزرگسال محاسبه میگردد.
در مورد بخش دوم سوال شما . به طور کلی در سوپرپرواز امکان خرید بلیط هواپیما تا یک ماه آینده برای شما میسر است یعنی شما برای خرید بلیط 1 فروردین 95 میتوانید از 1 اسفند ماه از طریق سوپرپرواز اقدام به خرید بلیط نمائید
نقل قول کردن
0 #63 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-10-29 01:01
به نقل از سیامک 22:
پایین ترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به کیش تو بهمن ماه چقدره ؟ اگه از الان بلیط بخرم ارزان تره یا نزدیک پرواز بخرم

قیمت بلیط هواپیما در هر لحظه در حال تغییرات است شما برای اطلاع از ارزان ترین بلیط ها در یک هفته آینده در هر مسیری میتوانید به صفحه زیر مراجعه فرمائید .
http://www.superparvaz.com/weekly-ticket-offers
همچنین میتوانید قیمت پرواز مورد نظرتان را برای یک ماه آینده در بخش خرید اینترنتی بلیط مشاهده و در صورت نیاز بلیط خود را خریداری نمائید .
ولی در کل پاسخ شما نسبت به زمان خرید بلیط هواپیما چارتر به این صورت است که اگر بلیط کاهش قیمتی داشته باشد این کاهش قیمت معمولا در روزهای نزدیک به پرواز اعمال خواهد شد . لذا اینکه باید توجه داشته باشید که این کاهش قیمت بلیط حتمی نیست و ممکن است برعکس آن یعنی افزایش قیمت بلیط را شاهد باشید . توصیه سوپرپرواز این است که اگر تاریخ مشخصی برای سفر خود در نظر ندارید و مایلید از آفر بلیط های ارزان قیمت استفاده کنید از لینک زیر در خبرنامه ایمیلی و پیامکی بلیط های ارزان ثبت نام نمائید و از ارزان شدن قیمت بلیط ها مطلع گردید
http://www.superparvaz.com/cheap-tickets-newsletter-subscription
نقل قول کردن
-1 #62 هانیه اسلامی 1394-10-28 16:49
سلام و خسته نباشید . میخواستم بپرسم قیمت بلیط هواپیما برای کودکان چقدر ارزان تر از قیمت بلیط بزرگسالان است . و اینکه امکان خرید بلیط هواپیما سفرهای نوروز 95 از کی شروع میشه . با تشکر
نقل قول کردن
-1 #61 سیامک 22 1394-10-28 00:13
پایین ترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به کیش تو بهمن ماه چقدره ؟ اگه از الان بلیط بخرم ارزان تره یا نزدیک پرواز بخرم
نقل قول کردن
0 #60 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-10-24 19:36
به نقل از hpiran:
میخواستم بپرسم کیفیت هواپیماهایی که بلیط های ارزان قیمت میفروشند چقدر با هواپیما های عادی که قیمت بلیط های آنها بالاتره تفاوت داره ؟ با تشکر از سایت خوبتان

قیمت بلیط هواپیما چارتر فقط نسبت به عرضه و تقاضای بلیط در تاریخ خاصی ممکن است گران یا ارزان باشد و قیمت بلیط هواپیما هیچ ارتباطی با نوع هواپیما یا خدمات آن ندارد . این بازار بلیط است که قیمت بلیط را تعیین میکند . این پروسه قبلا فقط در بلیط های چارتر دیده میشد که با آزاد سازی قیمت بلیط هواپیما در بلیط های سیستمی هم شاهد قیمت گذاری بلیط بر اساس تقاضای بازار هستیم.
نقل قول کردن
0 #59 hpiran 1394-10-22 01:26
میخواستم بپرسم کیفیت هواپیماهایی که بلیط های ارزان قیمت میفروشند چقدر با هواپیما های عادی که قیمت بلیط های آنها بالاتره تفاوت داره ؟ با تشکر از سایت خوبتان
نقل قول کردن
0 #58 کتایون جواهری 1394-10-06 21:47
با سلام خواستم با این طریق از اطلاع رسانی دقیقتون راجع به قیمت بلیط هواپیما تشکر کنم . در حالی که خیلی گشتم تا بتونم قیمت های قانونی بلیط هواپیما رو تو اینترنت پیدا کنم . ممنون از سایت خوب و پر محتوای شما. در ضمن به تمام دوستانی که قصد سفر دارند سایت شما رو معرفی میکنم
نقل قول کردن
0 #57 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:26
به نقل از sayeh:
بلیط چارتر ارزان قیمت رو از سایت شما میشه اینترنتی خرید کرد ؟ اگه میشه چه جوری بلیط هواپیما به دستم میرسه. لطفا راهنمایی کنید

بله با مراجعه به بخش خرید اینترنتی سایت پس از انتخاب مسیر و درج اسامی وارد درگاه بانکی شده و با استفاده از رمز دوم مبلغ فاکتور خود را پرداخت میکنید پس از پرداخت موفق اتوماتیک بلیط ها به شما نمایش داده میشود که میتوانید چاپ بگیرید برای آموزش تصویری مراحل خرید اینترنتی بلیط به لینک زیر مراجعه فرمائید
http://www.superparvaz.com/how-to-book-a-flight-ticket
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزشها و قوانین خرید بلیط هواپیما