رزرو بلیط هواپیما

به روز رسانی  قیمت بلیط ها مرداد ماه 94

قیمت بلیط هواپیما داخلی

برای اطلاع کامل از قیمت مصوب بلیط هواپیما و نحوه قیمت گذاری بلیط هواپیما درپروازهای برنامه ای (سیستمی ) پیشنهاد میکنیم این صفحه را به طور کامل مطالعه فرمائید.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط های پروازهای چارتر وارد بخش خرید اینترنتی بلیط هواپیما شوید.

اگر شما به دنبال قیمت مصوب بلیط هواپیما هستید بایستی مطلع باشید که از اردیبهشت ماه سال 93 آزاد سازی قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی اولین گام خود را در راستای اجرای برنامه پنجم توسعه برداشت و در واقع قیمت بلیط هواپیما مصوب آبان سال 91 آخرین نرخ مصوب بلیط هواپیما به صورت دستوری بوده است که شما میتوانید این لیست قیمت را از لینک زیر دانلود کنید

آخرین لیست قیمت مصوب بلیط هواپیما در تاریخ آبان 91 مصوب سازمان هواپیمایی کشوری

اما شاهدیم که قیمت بلیط هواپیما در حال حاضر بالاتر از قیمت های درج شده در لیست قیمت بلیط مصوب سازمان هواپیمایی کشوری در سال 91میباشد .توضیح این است که همانطور که گفته شد از خرداد سال 93 مصوب شد شرکت های هواپیمایی (ایرلاین ها) میتوانند با توجه به کلاس پروازی ، نرخ های متنوعی البته با سقف قیمت تعیین شده (که این سقف قیمت بلیط به طور رسمی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری اعلان عمومی نشد) داشته باشند .
 

سابق بر این شرکت های هواپیمایی از دو کلاس پروازی اقتصادی (economy class ) و کلاس پروازی تجاری (business class) به ترتیب با نام اختصاری Y و C  استفاده میکردند و از نرخ واحد در هر مسیر پروازی استفاده میکردند اما اکنون با اضافه کردن زیر کلاس به هر یک از کلاسهای پروازی نامبرده قیمت بلیط هواپیما را متفاوت ارائه میکنند . در واقع تنوع ایجاد شده در کلاسهای پروازی باعث ایجاد تنوع در قیمت بلیط هواپیما و در نتیجه افزایش قیمت بلیط شده است اما در نوع خدمات هیچ تفاوتی با گذشته ندارد و تنها تفاوت شایان ذکر تفاوت نرخ جریمه کنسلی بلیط هواپیما در هر کلاس پروازی است.

البته این تنوع قیمت بلیط هواپیما را نباید با تنوع قیمت بلیط هواپیما در پروازهای چارتر اشتباه گرفت . در اینجا صحبت از تنوع قیمت بلیط در پروازهای برنامه ای سیستمی است که شرکت های هواپیمایی (ایرلاین ها ) ارائه میکنند .

بلیط هواپیما در حال حاضر در شرکت های هواپیمایی با حداقل قیمت مصوب سال 91 و گاها تا 40 درصد بالاتر بنا به کلاس پروازی به فروش میرسد یعنی همان کلاس اقتصادی (economy) یا کلاس Y  اکنون با تقریبا 40 درصد افزایش نسبت به گذشته به فروش میرسد و زیر کلاس های آن با قیمت کمتری به فروش میرسند تا حداقل قیمت بلیط که همان مصوب قیمت بلیط در سال 91 است .

برای واضح تر شدن به عنوان مثال قیمت بلیط یکطرفه تهران به مشهد 1322000 ریال در آخرین قیمت مصوب با کلاس پروازی اقتصادی (economy) مصوب شده بود که اکنون با قیمت 1704000ریال به فروش میرسد و یا بلیط یکطرفه تهران به کیش با قیمت 1725000 ریال مصوب شده که تا حداکثر 2395000 ریال به فروش میرسد.

البته تفاوت قیمت بلیط جزئی در برخی شرکت های هواپیمایی وجود دارد که قیمت بلیط های فوق مربوط به شرکت هواپیمایی ماهان میباشد.

هدف از متنوع سازی قیمت بلیط هواپیما ایجاد رقابت در شرکت های هواپیمایی جهت ارائه خدمات بهتر بیان شده که متاسفانه آنچه شاهدیم گواه بر این هدف نیست در حالی که برخی معتقدند آزاد سازی کامل قیمت بلیط هواپیما که فاز بعدی قیمت گذاری بلیط هواپیما داخلی عنوان شده (همانند پروازهای خارجی) مقدمات نیل به این هدف را محقق میسازد.

به هر صورت به علت عدم اطلاع رسانی صحیح سازمان های ذیربط گاها مسافران دچار سردرگمی میشوند که قیمت قانونی و رسمی بلیط در یک مسیر واقعا چقدر میباشد

به این دلیل سوپرپرواز بر آن شد تا با استعلام از ایرلاین ها لیستی تهیه کند تا قیمت بلیط هواپیما فعلی را در اکثر مسیرهای داخلی به اطلاع مسافران برساند لیست قیمت بلیطی که به جرات میتوان گفت به صورت به روز و رسمی در زمان نگارش این مقاله در اینترنت موجود نیست .

شما میتوانید قیمتهای بلیط هواپیما جدید ( سال 94 ) را از طریق لینک زیر ببینید :

قیمت بلیط هواپیما داخلیقیمت بلیط هواپیما داخلی

توجه داشته باشید : سوپرپرواز ارائه دهنده بلیط چارتر هواپیما است که اکثر مواقع قیمت بلیط ها در سوپرپرواز بسیار ارزان تر از قیمت های رسمی میباشد . برای دیدن قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در سوپرپرواز به بخش خرید اینترنتی بلیط هواپیما وارد شوید.

قیمت بلیط هواپیما خارجی

قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای خارجی متفاوت با قیمت بلیط در مسیرهای داخلی محاسبه میشود و در واقع نرخ رسمی و مقطوعی برای بلیط هواپیمای خارجی وجود ندارد به طوری که شرکت های هواپیمایی با توجه به فصل ، تقاضا و خدمات ، قیمت بلیط را تعیین میکنند.

نحوه ای که به زودی شاهد آن در تعیین قیمت بلیط هواپیمای داخلی نیز خواهیم بود. به طوریکه برای یک مسیر معین شما ممکن است قیمتهای متفاوتی را در روزهای یک هفته ببینید و یا حتی در یک روز شرکت های هواپیمایی مختلف قیمتها و خدمات متفاوتی را به شما پیشنهاد میکنند .

به هر حال استفاده از بلیط های چارتر بهترین راه تهیه بلیط ارزان هواپیما میباشد در حالیکه شما امکان کنسل بلیط هواپیما و یا تغییر تاریخ را از دست خواهید داد بلیط ارزان تری نصیبتان میشود ، هرچند که برای کنسلی بلیط پروازهای برنامه ای (سیستمی) نیز مشمول جریمه طبق قوانین خواهید شد .

سوپرپرواز جهت اطلاع شما از حدود قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای خارجی لیستی را با استعلام از هواپیمایی ماهان تهیه کرده که شما میتوانید با مطالعه آن از قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای خارجی به طور تقریبی اطلاع پیدا کنید. برای دسترسی به این لیست از لینک زیر صفحه استفاده کنید.                                                                                   

تاریخ به روز رسانی لیست قیمت بلیط در مسیرهای خارجی خرداد ماه 94 است.

قیمت بلیط هواپیما خارجیقیمت بلیط هواپیما خارجی

 

دقت کنید که قیمت بلیط هواپیمای خارجی بنا به عوامل مختلفی نظیر ایرلاین ، تاریخ و کلاس پروازی ، توقف در مسیر و عوامل دیگر متغیر است و بهتربن و مطمئن ترین راه اطلاع از قیمت بلیط تماس با آژانس های معتبر هواپیمایی یا استفاده از سیستم رزرواسیون بلیط آنلاین نظیر سوپرپرواز میباشد.

البته ممکن است شما از قیمت بلیط تک هواپیما در برخی مسیرها متعجب شوید و بگویید که تبلیغات تورها شامل بلیط هواپیما، هتل و خدمات گردشگری ارزان تر از قیمت بلیط تک در برخی مسیرهاست . و حق با شماست ولی مطلع باشید که تورها توسط آژانس های هواپیمایی با استفاده از بلیط های چارتر و هتل گارانتی و در زمان های مشخص و غیر قابل انعطاف بسته میشوند که مسافرت را برای مسافران ارزان و به صرفه کنند . هرچند که اگر در ایام خاص از قیمت تورهای مسافرتی هم خبر بگیرید خبری از آن ارزانی تبلیغات نیست.

سوپرپرواز ارائه دهنده بلیط چارتر در مسیرهای خارجی بویژه کشورهای ترکیه ، عراق و امارات میباشد (شهرهای استانبول ، آنکارا ، بغداد ، نجف و دبی) میباشد . که شما میتوانید بلیط خود را به صورت آنلاین تهیه فرمائید. خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی

در صورتی که پرواز مطلوب شما در بخش رزرواسیون آنلاین بلیط سوپرپرواز نبود برای تهیه بلیط با ارزان ترین قیمت با رزرواسیون بلیط آژانس هواپیمایی آنا سیر پارس تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه‌ها  

0 #57 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:26
به نقل از sayeh:
بلیط چارتر ارزان قیمت رو از سایت شما میشه اینترنتی خرید کرد ؟ اگه میشه چه جوری بلیط هواپیما به دستم میرسه. لطفا راهنمایی کنید

بله با مراجعه به بخش خرید اینترنتی سایت پس از انتخاب مسیر و درج اسامی وارد درگاه بانکی شده و با استفاده از رمز دوم مبلغ فاکتور خود را پرداخت میکنید پس از پرداخت موفق اتوماتیک بلیط ها به شما نمایش داده میشود که میتوانید چاپ بگیرید برای آموزش تصویری مراحل خرید اینترنتی بلیط به لینک زیر مراجعه فرمائید
http://www.superparvaz.com/how-to-book-a-flight-ticket
نقل قول کردن
0 #56 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:20
به نقل از sahardiyari:
:lol: :P :roll: :P بلیت گرونه چرا....؟؟؟؟نرخ پرواز خارجی پس چی؟؟ خیلی سایت خوبیه بخداا

این قیمتها قیمت مصوب بلیط هواپیماست برای خرید بلیط ارزان به بخش رزرو بلیط اینترنتی سایت مراجعه نمائید
لیست قیمت پروازهای خارجی هواپیمایی ماهان را در لینک زیر ببینید
http://www.superparvaz.com/international-airplane-ticket-price
نقل قول کردن
0 #55 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:17
به نقل از قیمت بلیط هواپیما:
چه عجب یه سایتی قیمت های کامل رو گذاشته تو وب . خسته شدیم انقدر قیمت بلیطهای قدیم رو خوندیم تو سایتها

با تشکر از نظر شما قیمت لحظه ای بلیط های چارتر را نیز میتوانید در بخش خرید اینترنتی بلیط سایت مشاهده نمائید
نقل قول کردن
0 #54 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:13
به نقل از shahinnajafi763:
قیمت خریدبلیط های خارجی کجاست دیونه شدم هیچ جاننوشته :sad: :cry:

لیست قیمت مسیرهای خارجی با هواپیمایی ماهان را در لینک زیر ببینید
http://www.superparvaz.com/international-airplane-ticket-price
در ضمن امکان خرید اینترنتی بلیط خارجی در برخی مسیرها در بخش خرید اینترنتی سوپرپرواز مهیا شده ، اگر مسیر مورد نظرتان موجود نبود با دفتر آژانس تماس بگیرید
نقل قول کردن
0 #53 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:10
به نقل از حسین شاهبازی:
سلام اگه بلیط گرگان مشهد حداکثر 80تومن بود آنلاین خرید میکردم ولی الان بااین قیمت ها کنسلش کردم رفتنو!!!

متاسفانه مسیر گرگان مشهد بلیط چارتر ندارد . بلیط چارتر فقط در برخی مسیرهای پر تردد مثل کیش ، مشهد ، اهواز ، شیراز ، اصفهان وجود دارد
نقل قول کردن
0 #52 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:08
به نقل از mohsen:
سلام من تا 10 روزه دیگه باید لندن باشم و دنبال بلیط ارزون میگردم لطفا اگر یافت شد یک ایمیل به من بزنید ممنون میشم

لطفا با دفتر آژانس تماس بگیرید ارزان ترین بلیط را به شما پیشنهاد میدهیم
نقل قول کردن
-1 #51 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:06
به نقل از xnxx:
کاش قیمت صندلی عقب ارزون مثل اتوبوس داشت اونوقت منم یه بلیط برای شیراز میگرفتم

در خبر نامه سایت ثبت نام کنید و از بلیطهای چارتر و ارزان مطلع شوید
نقل قول کردن
0 #50 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:04
به نقل از مارال:
بليط ارزان براي شهركرد مشهد ميخوام لطفا برام ايميل كنيد

متاسفانه در این مسیر بلیط چارتر وجود ندارد. گرانی قیمت بلیط این مسیر علاوه بر مسافت به علت توقف در تهران توسط اکثر ایرلاین هاست
نقل قول کردن
0 #49 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 20:01
به نقل از Melika:
بليط كيش مشهد ميخوام ارزون! اگه كسي سراغ داشت بهم ايميل بزنه

به بخش خرید اینترنتی بلیط مراجعه کنید و در خبرنامه سایت در صفحه اول ثبت نام کنید
نقل قول کردن
0 #48 مسئول پشتیبانی رزرو بلیط 1394-03-03 19:52
به نقل از محمد دهقان:
قیمت بلیط تهران شیراز چند هست؟قیمت برای عید میخوام

قیمتهای مصوب بلیط شیراز را در لینک زیر ببینید
http://www.superparvaz.com/shiraz-airplane-ticket-price
برای اطلاع از قیمت بلیط چارتر شیراز به بخش خرید اینترنتی بلیط سوپرپرواز مراجعه کنید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزشها و قوانین خرید بلیط هواپیما