خرید بلیط هواپیما

 - جامع ترین سیستم خرید اینترنتی بلیط هواپیما با مجوزبند "ب" سازمان گردشگری  

 - خرید آسان بلیط هواپیما و دریافت بلیط هواپیما به صورت آنی و آنلاین 

 - پشتیبانی اینترنتی و تلفنی 24 ساعته و قابلیت پیگیری بلیط های خریداری شده

 -  گارانتی رزرو بلیط هواپیما با ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما در لحظه

free-airplane-ticket  اولین سایت جامع خرید بلیط هواپیما چارتر و ارزان (از سال 1390 )

 هرهفته یک بلیط هواپیما داخلی به مقصد دلخواه جایزه ویژه خریداران اینترنتی بلیط هواپیما بدون قرعه کشی ویژه مشتری که بیشترین حجم خرید بلیط را در آن هفته داشته است اطلاعات بیشتر

رزرو بلیط هواپیما

خبرنامه ایمیلی

شهر خود را انتخاب کرده و پیشنهادهای بلیط هواپیما ارزان را در ایمیل خود دریافت کنید

خبرنامه پیامکی

شهر خود را انتخاب کرده و پیشنهادهای بلیط هواپیما ارزان را در موبایل خود دریافت کنید
آموزش خرید بلیط هواپیما در سوپرپرواز

بلیط های صادر شده از سیستم خرید اینترنتی بلیط سوپرپرواز از نوع بلیط چارتر بوده و غیر قابل  تغییر نام و یا انتقال یه غیر میباشد ، همچنین جریمه کنسلی بلیط های چارتر طبق نظر شرکت چارترکننده و گاهی تا 100 درصد قیمت بلیط هواپیما (غیر قابل کنسل) لحاظ میگردد لذا سوپرپرواز توصیه میکند برای جلوگیری از ضرر احتمالی در هنگام رزرو بلیط کلیه قوانین این سایت و همچنین آموزشهای لازم جهت خرید آنلاین بلیط را مطالعه فرمائید. 
خرید بلیط هواپیما از سوپرپرواز به منزله اطلاع و پذیرش قوانین سوپرپرواز و قوانین بلیط چارتر میباشد

مرحله 1 . ورود به سیستم رزرو بلیط هواپیما
مرحله 2. انتخاب مسیر و تاریخ مورد نظر
مرحله 3. انتخاب پرواز مورد نظر با زدن تیک کنار هر پرواز
مرحله 4. انتخاب تعداد مسافران بزرگسال - خردسال (2-12) سال و نوزاد (زیر 2 سال )
دقت نمائید شناسنامه افراد ملاک سن آنهاست و مسئولیتهای ناشی از ورود اشتباه رده سنی به عهده شماست حتی یک روز هم مهم است

در پرواز های چارتر قیمت بلیط بزرگسال و خردسال یکسان است و مسافر زیر 2 سال (نوزاد ) 10% قیمت بلیط بزرگسال محاسبه میشود

مرحله 5. کلیک بر روی دکمه رزرو بلیط
مرحله 6. مشاهده و تائید پرواز انتخابی و تعداد مسافران و مبلغ فاکتور خرید بلیط هواپیما
مرحله 7.ورود اسامی مسافران طبق اطلاعات شناسنامه ای
در فرودگاه اسامی مسافران با بلیط چک میشود دقت فرمائید اسامی عینا آنچه درشناسنامه است تایپ کنید

دقت نمائید مسئولیتهای ناشی از ورود اشتباه نام به عهده شماست

هیچگونه تغییر نامی در سیستم سوپرپرواز و بلیط های چارتر امکانپذیر نیست . در هنگام ورود اسامی نهایت دقت را بفرمائید

مرحله 8. کلیک بر روی رزرو نهایی بلیط
مرحله 9. یادداشت کد پیگیری که سیستم به شما ارائه میکند . حتما این کد را یادداشت فرمائید تا بتوانید خرید بلیط خود را پیگیری نمائید

با استفاده از کد پیگیری میتوانید در هر زمانی بلیط های خریداری شده را در هر مکانی پرینت بگیرید حتی اگر در هنگام خرید بلیط به پرینتر دسترسی نداشته باشید

مرحله 10. ورود به صفحه پرداخت اینترنتی مبلغ بلیط هواپیما در درگاه بانکی
مرحله 11. درج اطلاعات کارت بانکی و پرداخت اینترنتی فاکتور برای آموزش پرداخت الکترونیکی مبلغ بلیط هواپیما این آموزش را مطالعه فرمائید
مرحله 12. انتقال اتوماتیک شما پس از پرداخت وجه به سایت سوپرپرواز و نمایش بلیط ها
مرحله 13. اگر به پرینتر متصل هستید میتوانید برای چاپ بلیط ها با گرفتن کلیدهای Ctrl و P  اقدام به چاپ بلیطهای خریداری شده خود کنید.در صورتی که در حال حاضر به پرینتر متصل نیستید . میتوانید هر زمانی که خواستید با استفاده از کد پیگیری خود و ورود به بخش پیگیری خرید نقدی بلیطهای خود را چاپ بگیرید.

در صورت وجود هرگونه مشکل در فرآیند رزرو بلیط هواپیما میتوانید در ساعات اداری با آژانس هواپیمایی آناسیر پارس از طریق تلفن تماس حاصل نمائید و در ساعات غیر اداری با تلفن همراه پشتیبانی رزرواسیون بلیط هواپیما تماس بگیرید.

 

راهنمای خرید بلیط هواپیما (تصویری)                       پشتیبانی رزرواسیون بلیط هواپیما                                سوالات متداول رزرو بلیط هواپیما

سامانه الکترونیکی صدور مجوز بند 'ب' (مجوز تاسیس دفاتر خدمات مسافرتی)

 مجوز آژانس هواپیمایی     ورود حداقل 50 تور گردشگری شرط صدور مجوز آژانس های مسافرتی

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: از این پس در صدور مجوز آژانس‌ها، ورود گردشگر به‌عنوان شاخص و اولویت در نظر گرفته می‌شود.

خبر تکمیلی

به گزارش خبرنگار جامعه فارس؛ صبح روز دوم مرداد نود و یک در مراسمی که در سالن اجتماعات موزه ملی ایران برگزار شد از سامانه اکترونیکی صدور مجوز آژانس‌های گردشگری رونمایی شد.

با رونمایی از این سامانه از این پس متقاضیان دریافت مجوز آژانس گردشگری فقط از این طریق می‌توانند اقدام کنند.

این سامانه کمک می‌کند تا افرادی که واجد شرایط دریافت مجوز هستند به صورت نظام‌مند و قانون‌مند بتوانند این مجوز را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، 'منوچهر جهانیان' روز یكشنبه در دومین نشست هم اندیشی تورآوران ایران در ساختمان ارگ آزادی تهران افزود: متقاضیان تاسیس دفاتر خدمات مسافرتی باید حداقل 50 تور ورودی و 10 تور داخلی داشته باشند.

 

وی همچنین گفت: سامانه الكترونیكی صدور مجوز بند 'ب' (مجوز تاسیس دفاتر خدمات مسافرتی) هفته آینده رونمایی می شود.

 

وی با تاكید بر فرهنگسازی برای انجام سفر از طریق تورهای مسافرتی اظهار داشت: راه‌اندازی این سامانه‌ الكترونیكی زمینه صدور مجوز برای متقاضیان تسهیل خواهد شد.

 

وی همچنین از تصمیم معاونت گردشگری برای واگذاری صدور پروانه بهره‌برداری و صدور مجوز آژانس‌ها به اتحادیه ها و فعالان بخش خصوصی خبر داد و گفت: در این صورت دولت تنها به عنوان ناظر و سیاست گذار فعالیت خواهد كرد.

 

جهانیان تشكیل كمیته های گردشگری استانی، كارگروه ملی حمایتی گردشگری در دولت و شورای مشورتی گردشگری را از جمله فعالیت های صورت گرفته در معاونت گردشگری یاد كرد.

 

وی با اشاره به راه اندازی شبكه تلویزیونی گردشگری در عید سعید فطر نیز گفت: لازم است در صنعت گردشگری، بازار بورس گردشگری، شركت های مادرتخصصی و نیز بسته های معرفی خدمات آژانس‌ها تشكیل شود.

 

جهانیان با یادآوری میثاق نامه معاونت گردشگری با استان های مختلف برای تحقق اهداف این سازمان در ورود 5/7 میلیون گردشگر به كشور در سال 91 اظهار داشت: اعتبارات استانی بر اساس سهم هر استان در ورود گردشگر مشخص شده است.

 

معاون گردشگری كشور یادآور شد: استان فارس امسال باید 560 هزار گردشگر را وارد كشور كند و در این راستا استاندار نیز قول داده است اعتبارات بخش گردشگری استان را به چهار برابر افزایش دهد.

 

جهانیان گفت: سه كمیته گردشگری جاده ابریشم، دریای خزر و راه ادویه به تازگی تشكیل شده اند كه در این میان استان خراسان رضوی دبیرخانه كمیته جاده ابریشم را بر عهده دارد و در این راستا جلساتی را نیز با سفارتخانه های كشورهایی در مسیر این جاده قرار دارند، برگزار كرده است.

 

به گفته جهانیان، استان گیلان مسوولیت كمیته گردشگری دریای خزر را بر عهده دارد كه در این راستا دیدارهایی با سفیران و مسوولان كشورهای ساحلی این دریا خواهد داشت.

 

 

 

** بیشتر آژانس ها برای خروج مسافر از ایران فعال هستند

 

'اكبر غمخوار' عضو هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی نیز در این هم اندیشی با بیان اینكه 2900 آژانس خدمات مسافرتی در زمینه خروج مسافر از كشور فعال هستند، گفت: از بین بیش از سه هزار دفتر خدمات مسافرتی تنها 110 آژانس در زمینه ورود گردشگر فعال هستند.

 

وی با تاكید بر اینكه تلبیغ حرف نخست را در صنعت گردشگری می زند، گفت: برای توسعه ورود گردشگر به ایران ابتدا باید تصورات گردشگران را نسبت به فضای حاكم بر ایران تغییر داد و سپس در زمینه بازاریابی و تبلیغات نیز فعال شد.

 

'محمد حسین اكبری' دبیر كمیته فنی سازمان هواپیمایی نیز در این نشست گفت: تاكنون دوهزار و 140 مجوز برای دفاتر خدمات هوایی صادر شده است و 800 متقاضی نیز وجود دارد.

 

وی گفت: از ابتدای سال 89 سیستمی برای پیگیری صدور مجوزها طراحی شد و اكنون تمام اطلاعات دفاتر خدمات هوایی روی سیستم اینترنتی قرار دارد.

 

سرهنگ صمد اسفندیاری معاون عملیات پلیس راه ناجا دیگر سخنران در این مراسم بود كه با ارایه گزارش 10 ساله(90-80 ) از میزان حوادث جاده ای اظهار داشت: با توجه به افزایش سه برابری تولید خودرو، اگر روند تصادف‌های جاده‌یی به همان میزان رشد می‌كرد، تا كنون بیش از 50 هزار نفر كشته داشتیم اما با تمهیدات صورت گرفته میزات تلفات جاده ای به 20 هزار نفر رسیده است.

 

وی از شركت‌های مسافرتی خواست تا افرادی را در برگزاری تورها به كار گیرند كه صلاحیت لازم را برای هدایت گردشگران در مسیرهای برون‌شهری داشته باشند.

 

كارشناس صدور روادید در وزارت امور خارجه نیز در این نشست یكی از مشكلات آژانس داران برای ورود گردشگران را نبود امكانات برای اسكن و بازیابی گذرنامه ها دانست گفت: در حال طراحی سایتی هستیم تا مشكلات فعلی صدور روادید برطرف شود.

 

كریمی با بیان اینكه زمان صدور روادید به پنج روز كاهش یافته است، خاطر نشان كرد كه طولانی شدن روند صدور روادید به دلیل وجود نواقص در پرونده متقاضیان است.

 

كارشناس ارشد بخش صدور روادید وزارت امور خارجه گفت: یك‌میلیون و 700هزار روادید در سال 90 صادر شد كه شامل روادید زیارتی، گردشگری، كار، تحصیلی و ورود بود.

 

كریمی تاكید كرد: یك ایرانی نمی تواند با گذرنامه استرالیایی وارد ایران شود و موضوعاتی از این دست باید بررسی و اطلاع رسانی شود تا مشكل خاصی برای ورود گردشگران بوجود نیاید.

 

'ابراهیم پور فرج' رییس جامعه تورگردانان دیگر سخنران این نشست بود كه تاكید كرد سهم سازمان میراث فرهنگی از معوارض خروج از كشور باید صرف توسعه گردشگری شود.

 

وی با بیان اینكه بر اساس تفاهم نامه انجام شده نباید مشكلی برای تردد اتوبوس های توریستی در جاده ها بوجود آید، از تورگرانان خواست كه در صورت بروز مشكل، موضوع را به جامعه تورگردانان اطلاع دهند.

 

پور فرج با بیان اینكه قرار است تا پایان سال جاری گردشگرانی از بازارهای هدف ایران به كشورمان سفر خواهند كرد تا از نزدیك با ایران آشنا شوند، اظهار داشت: در بخش حضور در نمایشگاه های خارجی نیز نمایشگاه های جدیدی به فهرست افزوده شده اند.

 

به گزارش ایرنا، در دومین گردهمایی تورگردانان ایران كه با هدف تحقق جذب 5/7 میلیون گردشگر برگزار شد، تعدادی از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، فعالان حوزه گردشگری، اتحادیه‌های صنفی مرتبط با گردشگری و برخی از مسوولان دولتی حضور داشتند.

این گردهمایی به همت دفتر امور مراكز و خدمات گردشگری معاونت گردشگری كشور برگزار شد در صدد است به مشكلات پیش روی تورهای ورودی پرداخته و راهكارهای رفع آن‌ها را ارایه كند.

منبع : ایرنا

دیدگاه‌ها   

0 #3 منوچهر رستمی 1392-08-17 20:02
با سلام
نمی دونم تاریخ این نامه را می خونی یا نه من در عصر جمعه 17 آبان 92 دارم جواب می دهم در گوگل تایپ کن سامانه ثبت نام مجوز بند ب
یا بنویس انجمن صنفی دفاتر مسافرتی گردشگری و در آنجا سمت چپ دنبال ارداره کل و یا ثبت نام بگرد پیداش می کنی
09362139143
دوست داشتید با من مشورت کنید
نقل قول کردن
+3 #2 pourya 1391-07-28 18:23
salam chejuri bayad sabtenam kard?
نقل قول کردن
0 #1 abotaleb 1391-07-27 18:28
salam omid varam lahazat khobi dashte bashid.
man kai etelaat bishtar barye eghdamat lazem avliye sodor mojavezat toristi ra mikhastam dar sait begozarid
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید